O nas

kim jesteśmy?
Mieszanką 7 różnych osób, z różnych środowisk i z różnych branż, połączonych wspólną pasją – piłką nożną. Wspólnie chcemy zrzeszać wszystkich ludzi, którzy przez sport i wiążące się z nim emocje chcą propagować postawę odpowiedzialną społecznie.

 

Szymon

Prowadzę firmę świadczącą usługi związane z oprogramowaniem. Mam doświadczenie w dowodzeniu projektami. Piłka nożna to miłość mojego życia, a pomaganie innym to pasja i obowiązek zarazem.


 

Jakub


Urodzony scyzoryk i były zawodnik juniorskiej drużyny Korony Kielce. Obecnie mocno związany z Wrocławiem. Na co dzień prowadzę mała firmę w branży finansowej. W biznesie i w sporcie cenie sobie rywalizację, ciężka pracę oraz wzajemny szacunek. Udział w tym projekcie sprawia mi wielką satysfakcję, ponieważ łączy fun z prowadzeniem klubu z ważna misją społeczną.


 

Łukasz

Jestem inżynierem automatyki, który cały czas kontynuuje swoją edukację. W życiu prywatnym przede wszystkim stawiam na ciągłe samokształcenie oraz uczestnictwo w życiu amatorskiej drużyny piłkarskiej. Chcąc połączyć aspekty sportowe z ludzką chęcią pomocy dzieciom, które nie dostały od losu możliwości na zrównoważony rozwój postanowiłem tworzyć ten projekt.


 

Marcin

Na co dzień zajmuję się konsultingiem projektów IT oraz pomocą w rozwoju biznesu. Całe życie jestem związany ze sportem będąc członkiem kadry narodowej karate od 16 roku życia. Mając świadomość jak sport może odmienić życie na lepsze, nie byłbym sobą, gdybym nie wziął udziału w tym przedsięwzięciu.


 

Oliwier

Na co dzień pracuję na stanowisku programisty. Poza pracą zawodową sport to nieodłączny element mojego życia. Postanowiłem dzielić się swoją pasją do piłki nożnej angażując się w charytatywny projekt Playarena Wrocław. Jako ambasador od trzech lat czynnie wspomagam rozwój wrocławskiej piłki nożnej 6-osobowej.


 

Jakub

Pewnie nikogo nie zdziwi fakt, że jako moje największe zainteresowanie podam sport, a szczególnie piłkę nożną. Jak wszyscy wiedzą bardzo istotną kwestią dla piłkarza jest odpowiednie odżywianie, postanowiłem więc zgłębić ten temat – aktualnie jestem na ostatnim semestrze studiów magisterskich na kierunku Sport, specjalizacja Żywienie i suplementacja w sporcie na wrocławskim AWFie. Oprócz tego dzięki pełnieniu przez 2 sezony funkcji kapitana drużyny występującej w najwyższej klasie rozgrywkowej wrocławskiej Playareny na własnej skórze przekonałem się z jakimi problemami zderza się taka organizacja i jak je rozwiązywać.


 

Sławomir

Jestem studentem III roku ratownictwa medycznego, którego pasją poza pomaganiem potrzebującym jest piłka nożna. Pomoc drugiej osobie, promowanie zdrowego trybu życia to dwa ważne a wręcz najważniejsze zadania ratownika medycznego, które z pełnym zaangażowaniem będę wykonywać każdego dnia. Jeżeli chodzi o piłkarską miłość to jest nią Manchester United i wszystko co związane z Czerwonymi Diabłami. Poza kibicowaniem hobbistycznie kolekcjonuję koszulki piłkarskie.